OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: OR
fi: TAI

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reports
fi: Raportit

en: and
fi: ja

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: , and
fi: , ja
