OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Display
fr: Affichage

en: Configure
fr: Configurer

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: OR
fr: OU (OR)

en: Allow
fr: Autoriser

en: Deny
fr: Refuser

en: The
fr: Le

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Note:
fr: À noter :

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut

en: Reports
fr: Rapports

en: and
fr: et

en: Add more
fr: Rajouter

en: , and
fr: , et

en: Number of users
fr: Nombre d'utilisateurs

en: Attribute Value
fr: Valeur de l'attribut
