OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: OR
gl: OU

en: Configuration
gl: Configuración

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Reports
gl: Informes

en: and
gl: e
