OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: OR
he: או

en: Configuration
he: הגדרות

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Reports
he: דוחות

en: and
he: וגם
