OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: OR
hi: या

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Deny
hi: निषेध करें

en: Reports
hi: रपट

en: and
hi: और
