OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: OR
hr: ILI

en: Configuration
hr: Postavke

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Reports
hr: Izvješća

en: and
hr: i
