OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: OR
ka: ან

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
