OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: Attribute Name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು

en: , and
kn: , ಹಾಗು
