OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: and
lt: ir
