OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Value
ms: Nilai

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Display
ms: Paparan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Email
ms: E-mel

en: OR
ms: ATAU

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Allow
ms: Dibenarkan

en: Deny
ms: Dinafikan

en: Reports
ms: Laporan

en: and
ms: dan
