OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: OR
nl: OF

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Allow
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Weigeren

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Reports
nl: Rapporten

en: and
nl: en

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan

en: Master Switch
nl: Hoofdschakelaar

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen

en: &#128461; Copy
nl: &#128461; Kopiëren
