OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: OR
oc: O (OR)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Allow
oc: Autorizar

en: Deny
oc: Refusar

en: Reports
oc: Rapòrts

en: and
oc: et

en: Add more
oc: Rapondre

en: , and
oc: , e
