OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
