OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: OR
pl: LUB

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Note:
pl: Notatka:

en: Reports
pl: Raporty

en: and
pl: i

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: , and
pl: , i

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji

en: &#128461; Copy
pl: Kopiuj
