OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: ,
fa: ،

en: OR
fa: یا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: and
fa: و
