OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Display
pt: Mostrar

en: Configure
pt: Configurar

en: OR
pt: OU

en: Configuration
pt: Configuração

en: Allow
pt: Permitir

en: Reports
pt: Relatórios

en: and
pt: e
