OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Reports
ro: Rapoarte

en: and
ro: și

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
