OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Configure
ru: Настроить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: OR
ru: ИЛИ

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Allow
ru: Разрешить

en: Deny
ru: Запретить

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Reports
ru: Отчёты

en: and
ru: и

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Enable logging
ru: Включить журналирование

en: , and
ru: , и

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
