OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: OR
sk: ALEBO

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Reports
sk: Hlásenia

en: and
sk: a
