OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: and
ta: மற்றும்
