OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: OR
ta: அல்லது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: and
ta: மற்றும்
