OAuth/OIDC Server SSO (2.1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Reports
ug: دوكلات

en: , and
ug: ، يەنە
