OAuth/OIDC Server SSO (2.0.17) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Display
es: Presentación

en: Configure
es: Configurar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: OR
es: O

en: here
es: aquí

en: Configuration
es: Configuración

en: Allow
es: Permitir

en: Deny
es: Denegar

en: Query
es: Consulta

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Note:
es: Nota:

en: Attribute Name
es: Atributo nombre

en: Reports
es: Informes

en: and
es: y

en: Add more
es: Añadir más

en: , and
es: , y
