OAuth/OIDC Server SSO (2.0.17) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Email
mr: ईमेल

en: here
mr: येथे

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Reports
mr: अहवाल
