Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Support
pt: Suporte

en: Settings
pt: Configurações

en: Back
pt: Voltar

en: Update
pt: Atualizar

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: API Key
pt: Chave de API

en: Phone
pt: Telefone

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Phone number
pt: Telefone

en: Query
pt: Consulta

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Token Key
pt: Chave
