Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.21) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Support
de: Unterstützung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Update
de: Aktualisieren

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Query
de: Abfrage

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Delete Client
de: Client löschen
