Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.21) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Support
ja: サポート

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Update
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Phone
ja: 電話番号

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Query
ja: クエリー
