Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
