OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Region
ar: منطقة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Found
ar: عثر عليه

en: Installed
ar: مثبت
