OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Settings
be: Налады

en: Region
be: Рэгіён

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
