OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Not found
he: לא נמצא

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן
