OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
