OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Installed
ps: لګول شوي
