OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Region
sl: Regija

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
