OCI Object Storage File System (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Region
tr: Bölge

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Media
tr: Medya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Found
tr: Bulunan

en: Installed
tr: Kurulu

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Region: @region
tr: Bölge: @region
