OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Region
ast: Rexón

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
