OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
