OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Region
eu: Atal

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
