OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Region
hu: Régió

en: Not found
hu: Nem található

en: Media
hu: Média

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Found
hu: Találat

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Installed
hu: Telepített

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Configured
hu: Konfigurált

en: File copy failed.
hu: A fájlmásolás sikertelen volt.

en: Region: @region
hu: Régió: @region
