OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Region
id: Wilayah

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Found
id: Ditemukan

en: Installed
id: Terinstal

en: Region: @region
id: Wilayah: @region
