OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Region
it: Regione

en: Not found
it: Non trovato

en: Not installed
it: Non installato

en: Found
it: Trovato

en: Installed
it: Installato

en: Not configured
it: Non configurato
