OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Media
ka: მედია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
