OCI Object Storage File System (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Region
lt: Sritis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Not configured
lt: Nenustatyta
