OCI Object Storage File System (1.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Settings
es: Configuración

en: Region
es: Región

en: Not found
es: No encontrado

en: Media
es: Multimedia

en: Not installed
es: No instalado

en: Found
es: Encontrado

en: Validate
es: Validar

en: Installed
es: Instalado

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Configured
es: Configurado

en: File copy failed.
es: Fallo en la copia del archivo.

en: Region: @region
es: Región: @region
