OCI Object Storage File System (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Settings
gl: Axustes

en: Region
gl: Área

en: Not found
gl: Non atopada

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Configured
gl: Configurado
