OCI Object Storage File System (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
