OCI Object Storage File System (1.1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Settings
ru: Настройки

en: Region
ru: Область

en: Not found
ru: Не найдено

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Found
ru: Обнаружено

en: Validate
ru: Проверить

en: Installed
ru: Установлено

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Direct URL
ru: Прямая ссылка

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: File copy failed.
ru: Не удалось скопировать файл.

en: Region: @region
ru: Регион: @region
