OCI Object Storage File System (1.1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Region
ca: Regió

en: Not found
ca: No trobat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Found
ca: Trobat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Region: @region
ca: Regió: @region
