OCI Object Storage File System (1.1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Region
is: Svæði

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Media
is: Margmiðlunarefni
