OCI Object Storage File System (1.1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Media
oc: Mèdia

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat
